HU I EN

Karrier

HM ARMCOM ZRT. munkatársakat keres az alábbi pozíciók betöltésére:

1. Fejlesztő-tervező villamosmérnök, informatikus

Főbb feladatok:

  • műszaki követelményeknek megfelelő hírközlési és informatikai rendszerek tervezése, fejlesztése, a rendszerekhez szükséges programok megírása
  • rendszerintegrációs feladatok ellátása
  • erős és gyengeáramú energetika tervezése, fejlesztés
  • hírközlési és informatikai mérések kidolgozása és tesztelések végrehajtása
  • hírközlési és informatikai fejlesztési tervek kidolgozása, kivitelezés és gyártás koordinálása
  • a gyártáshoz szükséges dokumentációk összeállítása, anyagszükségletek meghatározása, ehhez szükséges dokumentációk elkészítése
  • a késztermék műszaki leírásának és kezelési dokumentációinak elkészítése

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi végzettség,
  • angol nyelvből középfokú „C” típusú, szakmaival bővített nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • kiváló szintű programozási nyelv ismerete
  • büntetlen előélet
  • előny: felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bérezés: képzettség és eddigi tapasztalatok, felkészültség alapján, megegyezés szerint
  • további tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható munkahely
  • munkahelyi étkeztetés
  • béren kívüli juttatás
  • mobilitás célú lakhatási támogatás
  • iskolakezdési támogatás

2. Rendszergazda

  • Microsoft szerver környezet üzemeltetés
  • MS Exchange üzemeltetési- és Cisco routerek, switchek menedzselési feladatai
  • My SQL üzemeltetés
  • űj rendszerek szoftvertelepítése, konfigurálása
  • hardver/szoftver karbantartások, frissítések elvégzése
  • dokumentációk, eljárásrendek kezelése, adminisztrálása
  • alkalmazások karbantartása, támogatása, hibaelhárítása
  • rendszeres üzemeltetési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • emelt szintű szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • hálózati eszközök konfigurálásában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows 2016 szerver operációs rendszerek vállalati szintű üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Ms Exchange rendszergazdai ismeret
  • My SQL üzemeltetési ismeret
  • Cisco routering ismeret
  • szerver hardver ismeret, hibaelhárítási gyakorlat
  • jó problémamegoldó képesség
  • előny: felsőfokú szakirányú végzettség

  • stabil munkahely

Munkavégzés helye: Gödöllő

Jelentkezés:   Részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, lezárt borítékban a személy és munkaügyi osztályra címezve a portán leadva, vagy az alábbi e-mail címre várjuk: hmarmcom@armcom.hu

Elérhetőségünk

2100 Gödöllő
Dózsa György út 63/A.
Telefon: +36 28 422 119,
+36 28 422 120
Fax: +36 28 422 053

E-mail: hmarmcom@armcom.hu